Chaos tool suite (ctools) (8.x-3.0-alpha27) - en to ro translation catalogue (45 entries)

en: Previous
ro: Anterior

en: Next
ro: Următorul

en: Delete
ro: Şterge

en: Operations
ro: Operaţii

en: Cancel
ro: Renunţă

en: Description
ro: Descriere

en: Disable
ro: Dezactivare

en: Edit
ro: Modifică

en: None
ro: Nimic

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Weight
ro: Greutate

en: Settings
ro: Setări

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Summary
ro: Sumar

en: Region
ro: Regiune

en: ID
ro: Identificator

en: Options
ro: Opţiuni

en: Data type
ro: Tip de date

en: Data Type
ro: Tipul datelor

en: Order
ro: Comandă

en: Hidden
ro: Ascuns

en: Relationship
ro: Relaţie

en: Information
ro: Informații

en: Blocks
ro: Blocuri

en: Above
ro: Deasupra

en: Hide
ro: Ascundere

en: Pager
ro: Paginator

en: Formatter
ro: Tip de formatare

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: Sort descending
ro: Sortează descrescător

en: Sort ascending
ro: Sortează ascendent

en: Allow settings
ro: Permite setări

en: Field formatter
ro: Formatare câmp

en: Pager type
ro: Tipul paginatorului

en: Display all items
ro: Afișează toate elementele

en: Display a specified number of items
ro: Afișează un număr specific de elemente

en: Machine Name
ro: Nume mașină

en: View mode
ro: Mod de vizualizare

en: Weight for @title
ro: Greutate pentru @title

en: Third party settings
ro: Configurări externe

en: For example, set this to 3 and the first 3 items will not be displayed.
ro: De exemplu, setează acesta la 3 și primele 3 elemente nu vor fi afișate.

en: Context assignments
ro: Misiuni context

en: Format type machine name
ro: Numele de mașină pentru tipul de format

en: Visually Hidden
ro: Vizual Ascuns
