Language Icons (8.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Image size
ro: Dimensiunea imaginii

en: Icons
ro: Iconițe

en: Node links
ro: Link-uri nod

en: Multilingual
ro: Multilingv

en: Image size for language icons, in the form "width x height".
ro: Mărimea pentru iconițele de limbă, sub forma "lățime x înălțime".
