Linkit - Enriched linking experience (8.x-5.0-beta5) - en to fr translation catalogue (50 entries)

en: E-mail
fr: Courriel

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Content
fr: Contenu

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: File
fr: Fichier

en: Edit
fr: Modifier

en: None
fr: Aucun(e)

en: Weight
fr: Poids

en: Taxonomy term
fr: Terme de taxonomie

en: Save
fr: Enregistrer

en: Default
fr: Par défaut

en: File extensions
fr: Extensions de fichier

en: User
fr: Utilisateur

en: Email
fr: Courriel

en: Custom
fr: Personnalisé

en: System
fr: Système

en: Save changes
fr: Enregistrer les modifications

en: Update profile
fr: Mettre à jour le profil

en: Profile
fr: Profil

en: Front page
fr: Page d'accueil

en: Available tokens
fr: Jetons (tokens) disponibles

en: Entity
fr: Entité

en: Metadata
fr: Metadonnées

en: Allowed file extensions
fr: Extensions de fichier autorisées

en: Unpublished nodes
fr: Nœuds dépubliés

en: Edit profile
fr: Modifier le profil

en: About
fr: À propos

en: - Select -
fr: - Sélectionner -

en: Profile Name
fr: Nom du profil

en: Delete profile
fr: Supprimer le profil

en: Save and continue
fr: Enregistrer et continuer

en: Uses
fr: Utilisations

en: No results
fr: Aucun résultat

en: Restrict to the selected roles
fr: Restreindre aux rôles sélectionnés

en: Contact form
fr: Formulaire de contact

en: Image file settings
fr: Paramètres du fichier image

en: Role restrictions
fr: Restrictions par role

en: Canonical URL
fr: URL canonique

en: Blocked users
fr: Utilisateurs bloqués

en: Include unpublished nodes
fr: Inclure les nœuds non publiés

en: Saved %label configuration.
fr: La configuration de %label a été enregistrée.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
fr: Séparer les extensions avec un espace ou une virgule sans inclure le point.

en: Weight for @title
fr: Poids pour @title

en: Linkit profile
fr: Profil Linkit

en: Linkit profiles
fr: Profils Linkit

en: Show pixel dimensions
fr: Voir les dimensions en pixels

en: Group by bundle
fr: Grouper par paquet

en: Drupal link
fr: Lien Drupal
