Linkit - Enriched linking experience (8.x-5.0-beta5) - en to ro translation catalogue (35 entries)

en: Delete
ro: Şterge

en: Operations
ro: Operaţii

en: Content
ro: Conţinut

en: Description
ro: Descriere

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: File
ro: Fişier

en: Edit
ro: Modifică

en: None
ro: Nimic

en: Weight
ro: Greutate

en: Taxonomy term
ro: Termen taxonomie

en: Save
ro: Salvare

en: Default
ro: Implicit

en: File extensions
ro: Extensiile fișierului

en: User
ro: Utilizator

en: Email
ro: E-mail

en: Custom
ro: Personalizat

en: System
ro: Sistem

en: Save changes
ro: Salvare schimbări

en: Profile
ro: Profil

en: Front page
ro: Pagina principală

en: Entity
ro: Entitate

en: Allowed file extensions
ro: Extensii de fişiere permise

en: Edit profile
ro: Editează profil

en: About
ro: Despre

en: - Select -
ro: -Selectaţi-

en: Delete profile
ro: Șterge profilul

en: Save and continue
ro: Salvează şi continuă

en: Uses
ro: Foloseşte

en: Restrict to the selected roles
ro: Restricționat la rolurile selectate

en: Contact form
ro: Formular de contact

en: Saved %label configuration.
ro: Configurație %label salvată.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
ro: Separați extensiile cu spațiu sau punct și nu includeți punctul din față.

en: Weight for @title
ro: Greutate pentru @title

en: Drupal link
ro: Legătură Drupal
