Simple Google Maps (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Language
ro: Limba

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: General settings
ro: Setări generale

en: Link text
ro: Text pentru legătură

en: Map
ro: Hartă

en: Field types
ro: Tipuri de câmp
